16 травня в м. Чернігів на стадіоні  «Локомотив» відбулися  обласні змагання з футболу 8х8 ГО «ЧОО ВФСТ «Колос» серед ветеранів 40-49 років та 50 років і старші.

Участь в змаганнях прийняли дві команди Ріпкинської громади. Команди  грали  по коловій системі. У категорії  50+ змагалося 4 команди.

Результати ігор: Ріпки – Дмитрівка (Бахмацька ТГ) – 3:0;

Борзна – Куликівка – 0:1;

Дмитрівка – Борзна – 1:1;

Ріпки – Куликівка – 3:0;

Борзна – Ріпки – 1:1;

Дмитрівка – Куликівка – 2:2.

Набравши 7 очок переможцями обласних змагань стали ріпкинські ветерани. На другому місці команда з Куликівки, третє місце у борзнянських футболістів.

У категорії 40+ відбулась тільки одна гра. Команда Ічнянської ТГ на змагання не з’явилась. У вирішальному матчі грали Ріпки – Н. Сіверський. Після першого тайму наша команда програвала 0:1, але переможні голи забили Дмитро Кашуба, Андрій Чиж та Іван Тимошенко. Гра закінчилася з рахунком 3:2 на користь ветеранів з Ріпок.

Команди – переможниці в двох категоріях були нагороджені дипломами, кубками, гравці медалями.

Обидві наші команди отримали право представляти Чернігівську область на Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться в м. Приморськ, Запорізької області.

Вітаємо наших ветеранів з таким успіхом!

Виїзд команд на змагання відбувся за підтримки Ріпкинського місцевого осередку «Колос» та президента благодійного фонду ім. С.Русової  Івана Чауса.