Молодому лікарю вручили ключі від квартири

Ефективна кадрова політика в сфері охорони здоров’я є важливою складовою розвитку галузі. І пріоритетним завданням у роботі керівництва громади є збереження медичних кадрів, а особливо молодих фахівців.

Молодіжна рада стала переможцем конкурсу міні-проектів

Нещодавно відбулась зустріч голови громади Сергія Гаруса з членами Молодіжної ради та представниками ГО «Центр Доброчин». Під час зустрічі очільник громади привітав молодь з перемогою в конкурсі міні-грантів. Для реалізації своїх ініціатив молодь отримала спортивний інвентар та акустичну систему.

Опалювальний сезон без підвищення тарифів: Асоціація міст України внесла пропозиції

17 червня парламентський Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг планує розглянути урядовий законопроєкт «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення» №7427 від 01.06.2022р.

Тривалість відпустки педагогічних працівників під час дії воєнного стану

Умови надання та тривалість щорічних основних відпусток регулюють Закон України «Про відпустки» та Порядок надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 346.

Проект "Поряд"

Повномасштабна війна росії проти України триває уже понад 100 днів.

АМУ презентує: Перелік організацій, які допомагають громадянам України під час війни

Асоціація міст України презентує довідник “Перелік організацій, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах”.  Добірка  містить описання допомоги, що надається організацією або фондом, а також лінки і контакти, за якими можна зареєструватися для отримання допомоги.

Фінансова допомога ветеранам та членам їх сімей

Відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1175 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2022 р. № 605) одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності (далі – ветерани), членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України (далі – члени сімей ветеранів), зокрема, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Дії споживача у разі виявлення завищення цін

Відповідно до пункту 69.27 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового Кодексу України, тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану в Україні, податкові органи здійснюють державний контроль (нагляд) та спостереження у сфері ціноутворення відповідно до Закону України «Про ціни і ціноутворення».