28 ЛИПНЯ - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

28 липня 2022 року, в День Хрещення Київської Руси-України, ми вперше відзначаємо державне свято - День Української Державності, яке встановлено Указом Президента України № 423/2021 від 24 серпня 2021 року.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТЕПЛА!

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі —АТ «ОТКЕ») на виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності, який затверджено наказом Мінрегіону 05 червня 2018р.№130 (надалі —Порядок), інформує споживачів про намір зміни тарифів на послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води (за наявності), які надає АТ «ОТКЕ».

NO SMOKING FRIENDLY. НОВІ НОРМИ БЕЗДИМНОГО ЗАКОНОДАВСТВА: ЩО Й ДЕ ЗАБОРОНЕНО КУРИТИ З 11 ЛИПНЯ 2022 РОКУ

«ДИМ — НЕВИДИМИЙ УБИВЦЯ»: ЧОМУ ПАСИВНЕ КУРІННЯ — ЦЕ РИЗИК ДЛЯ ЗДОРОВ’Я? Війна спровокувала підвищення рівня стресу серед українців. А це призводить до ризикованої поведінки, у тому числі збільшення споживання тютюну. І в контексті цього доречно нагадати про ризики пасивного куріння та вдихання вторинних аерозолів. Згідно з даними ВООЗ, глобальна тютюнова епідемія щороку вбиває понад 1 мільйон людей у світі та близько 13 000 українців, які не є курцями та помирають через хвороби, спричинені вторинним тютюновим димом.

Гранти для підтримки бізнесу

Чернігівська районна державна адміністрація повідомляє, що затверджено проєкти державних грантів для підтримки бізнесу  єРобота по шести напрямках.

Нафтогаз забезпечує газом більшість українців: що потрібно знати

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично. Відповідаємо на найбільш поширені питання.

Післявоєнна Україна має базуватися на мережі спроможних громад - АМУ

Радниця Голови Асоціації міст України з муніципальних питань Оксана Продан розповіла про співпрацю органів місцевого самоврядування, центральної влади та міжнародних партнерів, про обов’язкові умови для залучення міжнародного фінансування та про необхідність розвитку культури, економіки та безпекових рішень для України після Перемоги.

Важлива інформація для жителів громади

Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області інформує, що в зв’язку з тимчасовим призупиненням діяльності Ріпкинського територіального підрозділу та надання ним адміністративних послуг, які входять до компетенції міграційної служби Чернігівської області, з 1 липня 2022 року виконання обов’язків з питань документування громадян України, іноземних громадян та протидії нелегальній міграції покладено на Новозаводський відділ у місті Чернігові. Він знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 26.