Привітали освітян громади з їх професійним святом

Напередодні дня вчителя Ріпкинський селищний голова Сергій Гарус привітав освітян громади з професійним святом, висловивши вдячність педагогам за те, що у найскладніші для країни часи, попри усі виклики продовжують невтомно працювати на освітянському фронті, здійснюючи неоціненний внесок у майбутнє України. А також побажав усім перемоги та мирного неба, міцного здоров’я, злагоди, благополуччя, невичерпної енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності.

Долучайся до лав Захисників Чернігівщини!

З кожним днем героїчного опору російській навалі Україна змінює ставлення до себе і дивує світ. Ми виборюємо для своєї країни майбутнє, яке насправді заслуговуємо. Сьогодні ми будемо сильнішими, адже тисячі людей приєднуються до лав Збройних Сил України та Сил територіальної оборони.

Гроші на власну справу: ветерани та їхні сім’ї можуть отримати фінансову підтримку бізнес

Український ветеранський фонд запустив проєкт з мікрофінансування ветеранського бізнесу. Відтепер ветерани та члени сімей ветеранів, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, зможуть отримати грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

В Україні дозволили другу бустерну дозу для всіх охочих та оновили схеми вакцинації

Міністерство охорони здоров’я затвердило наказ №1586, який запроваджує важливі зміни щодо вакцинації проти COVID-19. Про це на брифінгу розповів заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Інформація для населення громади

З метою розбудови спроможностей Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та забезпечення можливості допомагати особам, які щоденно стикаються з негативним впливом збройної агресії РФ проти України, у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини створено Департамент моніторингу додержання прав громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України (далі – Департамент).

Працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій привітали з професійним святом

Напередодні професійного свята працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яке в Україні відзначають 17 вересня, Ріпкинський селищний голова Сергій Гарус, Добрянський селищний голова Світлана Бицько привітали з Днем рятівника особовий склад 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернігівській області.