Цінуємо та поважаємо

Бурхливими оплесками, теплими обіймами та квітами провели медичного директора КНП «Ріпкинська центральна лікарня» Молчанову Валентину Петрівну на заслужений відпочинок.

Будь помітним у темряві

Через обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури в Україні вимикають вуличне освітлення. Темніти починає вже раніше, тому подбайте про безпечне перебування на вулиці міст та сіл.

28 жовтня — День вигнання нацистських окупантів з України

Друга Світова війна розпочалася для України 1 вересня 1939 року із бомбардувань Львова силами люфтваффе. 11 вересня частини вермахту увійшли до Галичини, але за таємними домовленостями між Гітлером і Сталіним німецькі війська за 2 тижні відступили на захід.

До уваги внутрішньо переміщених осіб !

У рамках Проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується в Чернігівській області БО "БФ "Стабібізейшн Суппорт Сервісез" за підтримки УВКБ ООН було розроблено Дорожню карту для внутрішньо переміщених осіб.  Дорожня карта допоможе ВПО швидше зорієнтуватися та зрозуміти до якої саме установи звернутися, щоб отримату ту чи іншу соціальну послугу на території Чернігівської області. Ознайомитись з картою можна за посиланням:  Дорожня карта для ВПО

Захисти своє життя — вакцинуйся!

Медики Ріпкинської громади закликають жителів потурбуватись про власне здоров'я, здоров'я своїх рідних та близьких та зробити щеплення проти коронавірусу.