З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків

Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 1 грудня 2022 року по 30 червня 2023 року (включно) в області триватиме заборона на вилов річкових раків на період їх спарювання, винощування ікри та першої линьки.

Заклади освіти громади отримали ноутбуки від Фундації Олени Зеленської

28 ноутбуків отримали заклади освіти Ріпкинської громади за сприяння Фундації Олени Зеленської для забезпечення якісного освітнього процесу.  Це значно покриє потреби шкіл під час проведення дистанційного навчання.

Щиро вітаємо з 60-річчям!

28 листопада відзначив свій 60-річний ювілей колишній голова районної організації ФСТ «Колос», ветеран спорту Володимир Олександрович Руденок.

«До уваги роботодавців!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю» від 18.10.2022 № 2682-IX, який набрав чинності з 06.11.2022, суб’єкти господарювання з 01 січня 2023 року не реєструються та не звітують перед територіальним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю щодо працевлаштування осіб з інвалідністю за підсумками 2022 року (форма звітності № 10-ПОІ).

Штормове попередження!

Вночі 22.11.2022 по Чернігівській області очікуються опади, мокрий сніг та дощ, ожеледиця.