Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Сіль для промислового перероблення ДСТУ 4246:2003 кам`яна, сорт вищий, крупність 3, без пакування (насипом)

1.Найменування замовника: Ріпкинська селищна рада

«Ви не одні у своєму горі»

Десятий місяць війни Україна хоробро відстоює та боронить свої землі від російських загарбників. Однак у протистоянні з окупантом, наша держава втрачає кращих синів та дочок.

Про заборону використання, продажу та запуску піротехнічних виробів на території Ріпкинської громади у період воєнного часу

Наближаються новорічні свята, тому нагадуємо про заборону використання на території громади феєрверків, салютів та інших піротехнічних засобів та їх продажу.

22 грудня відбулась тринадцята сесія восьмого скликання Ріпкинської селищної ради

Вчора відбулося чергове пленарне засідання сесії селищної ради, під час якого було затверджено бюджет громади на 2023 рік, фінансовий план закладів охорони здоров’я Ріпкинської селищної ради.

Солодкі подарунки для дітей громади

Ріпкинська селищна рада підготувала подарунки для дітей громади (в тому числі ВПО), які не відвідують дошкільні заклади (не отримували подарунків в дитячих садочках).

Зі святом, енергетики!

Що енергетична галузь дуже важлива ми знали завжди, але по-справжньому  відчули, наскільки життєво необхідна, тільки зараз, коли вороги щоденно руйнують нашу енергетичну інфраструктуру.

Брошура «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям»

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить відповіді на такі запитання: