«Гвардія наступу»

Сьогодні, 27 лютого, о 12.00 в приміщені будинку культури (смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 89) відбудеться зустріч з представниками Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби, щодо формування штурмових бригад "Гвардія наступу".

«Колос» розпочинає!

В   чотирьох  містах  Чернігівщини пройшли зональні змагання обласної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих команд .

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані систем вуличного освітлення на території н

1.Найменування замовника: Ріпкинська селищна рада

Час повернути своє

Українська держава готується здобути остаточну Перемогу над ворогом та вигнати окупантів зі своєї території. А для успішної реалізації цього надскладного завдання потрібно постійно збільшувати власні спроможності.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Дизельне паливо, бензин А-95 (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)»

1.Найменування замовника: Ріпкинська селищна рада