До "Армії відновлення" країни долучилися безробітні Чернігівщини

Війна боляче вдарила по економіці країни, суттєво зменшилася кількість вакансій. Зокрема на Чернігівщині сьогодні на кожне вільне робоче місце – черга з 15 безробітних (проти 8-ми рік тому). На початок листопада в базі обласної служби зайнятості налічувалося всього 646 актуальних вакансій, що майже вдвічі менше, ніж рік тому.

До відома громадян!

У чому різниця між суспільно корисними та громадськими роботами?

До уваги роботодавців!

Відкрили вакансію – повідомте службу зайнятості! Причому це потрібно зробити не пізніше, ніж через 3 робочі дні з дати відкриття.

За працевлаштування переселенців 60 роботодавців отримають компенсацію

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 141 внутрішньо переміщеної особи отримають 60 роботодавців області. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 4 жовтня.

Українці можуть отримати від 50 до 250 тисяч гривень на власний бізнес

Будь-який українець, який має бізнес або ж нереалізовані ідеї та тверді наміри започаткувати або продовжувати власну справу, може розраховувати на підтримку держави в межах грантової програми «єРобота».

Звіт про вакансії за новою формою

З 7 липня 2022 року роботодавці подаватимуть до служби зайнятості звіт №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» за новою формою та порядком.

Ріпкинська районна філія інформує

29 червня 2022 року  на базі Ріпкинської районної філії Чернігівського ОЦЗ  проведено семінар з роботодавцями за  участю представника Держпраці.

Шановні роботодавці!

Після набрання чинності постанови КМУ № 331 від 20.03.2022 року «Про затвердження «Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні».

Цифровій грамотності вчать у службі зайнятості

Реалії сьогодення вимагають від сучасної людини опанування та активного використання новітніх інформаційних технологій, бо це – зручно, корисно та вигідно. Щоб навчити безробітних цифровій грамотності, у службі зайнятості проводять тренінги з відповідної тематики.