Звіт про вакансії за новою формою

З 7 липня 2022 року роботодавці подаватимуть до служби зайнятості звіт №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» за новою формою та порядком.

Ріпкинська районна філія інформує

29 червня 2022 року  на базі Ріпкинської районної філії Чернігівського ОЦЗ  проведено семінар з роботодавцями за  участю представника Держпраці.

Шановні роботодавці!

Після набрання чинності постанови КМУ № 331 від 20.03.2022 року «Про затвердження «Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні».

Цифровій грамотності вчать у службі зайнятості

Реалії сьогодення вимагають від сучасної людини опанування та активного використання новітніх інформаційних технологій, бо це – зручно, корисно та вигідно. Щоб навчити безробітних цифровій грамотності, у службі зайнятості проводять тренінги з відповідної тематики.

До уваги роботодавців! Про заплановане масове вивільнення працівників потрібно звітувати у службу зайнятості

Відповідно до законодавства про зайнятість населення, інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці (звітність за формою №4-ПН) подається підприємством, установою, організацією за місцем реєстрації платника єдиного внеску до служби зайнятості не пізніше ніж за 2 місяці до масового вивільнення працівників (у разі вивільнення держслужбовців – не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення).