РІПКИНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

Ріпкинського району Чернігівської  області

/ четверта  сесія  восьмого  скликання  /

Р І Ш Е Н Н Я

19 березня 2021 року                                                                   смт Ріпки

Про затвердження Положення

про конкурс на посаду керівника

закладу загальної середньої освіти

Ріпкинської селищної ради

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 25, 26 Закону України «Про освіту», статей 37-39 Закону України «Про повну загальну середню освіту»

селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Ріпкинської селищної ради, що додається.

2. Забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному вебсайті Ріпкинської селищної ради протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

3.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Селищний голова                                                                        С.В.Гарус

Положення про конкурс

Додатки