РІПКИНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

Ріпкинського району Чернігівської  області

/ дев’ятнадцята   сесія  сьомого  скликання  /

Р І Ш Е Н Н Я

28 грудня 2018 року                                                                   смт Ріпки

Про затвердження генерального плану

та плану зонування (Зонінг) смт.Ріпки

Ріпкинського району Чернігівської області

З метою забезпечення планомірного, економічного, обґрунтованого і комплексного розвитку смт Ріпки, підвищення його рівня благоустрою та створення сприятливих умов життєдіяльності населення, відповідно до ст.ст.16,17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, керуючись ст.ст.26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

селищна рада ВИРІШИЛА:

1.      Затвердити містобудівну документацію «Генеральний план та план зонування (Зонінг) смт.Ріпки Ріпкинського району Чернігівської області», розроблену ПП фірма «Майстерня архітектора Травки В.А.».

2.      Виконавчому органу ради забезпечити оприлюднення генерального плану та плану зонування (Зонінг) смт.Ріпки протягом 10-ти днів з дня його затвердження.

3.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань соціального захисту населення, із земельних питань та охорони навколишнього середовища.

Селищний голова                                                                        С.В. Гарус

РІПКИНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

Ріпкинського району Чернігівської  області

/ девятнадцята   сесія  сьомого  скликання  /

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження детального плану

центральної частини смт.Ріпки

Ріпкинського району Чернігівської області

Відповідно до ст.ст.16,17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, керуючись ст.ст.26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

селищна рада ВИРІШИЛА:

1.      Затвердити детальний план центральної частини смт.Ріпки Ріпкинського району Чернігівської області, розроблений ПП фірма «Майстерня архітектора Травки В.А.».

2.      Виконавчому органу ради забезпечити оприлюднення детального плану центральної частини смт.Ріпки протягом 10-ти днів з дня його затвердження.