Онлайн-зустріч щодо соціального захисту внутрішньо переміщених та постраждалих від війни осіб

17 вересня 2022 року (субота) о 11:00 за участі консультантів з юридичних та соціальних питань відбудеться онлайн-зустріч щодо соціального захисту внутрішньо переміщених та постраждалих від війни осіб.

Увага конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території селищної ради

Виконавчий комітет Ріпкинської селищної ради (вул. Святомиколаївська, 85, смт Ріпки, Чернігівського району Чернігівської області, 15000) оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території селищної ради.

До уваги жителів сіл Велика Вісь та Голубичі

З 27.07.2022 року по 08.08.2022 року за сприятливих погодних умов ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» буде проводити наземний обробіток ґрунту гербіцидом «Раундап», який дозволений до використання в Україні.

Шановні мешканці Ріпкинської громади!

У цей складний для нашої держави час, спостерігається тенденція щодо вжиття іноземними спецслужбами заходів, спрямованих на отримання інформації стосовно представників органів місцевого самоврядування, Державної прикордонної служби України, військових формувань Збройних Сил України та правоохоронних органів, що дислокуються на території Чернігівського району, а також їх близьких родичів.