20 дітей з Ріпок та Замглаю відвідали 5-ти денний табір в м.Чернігів.

20 дітей з Ріпок та Замглаю відвідали 5-ти денний табір в м.Чернігів.

З 10 червня по 14 червня 20 дітей з Ріпок та Замглаю відвідали 5-ти денний табір в м.Чернігів. Це все стало можливим завдяки команді БО "БФ"Голоси дітей". До активностей залучили дітей, віком від 9-11 років, з сімей: ВПО, учасників бойових дій, багатодітних сімей. Впродовж п'яти днів діти спілкувались з друзями, розважалися, і що головне відволікались від негативних думок і максимально отримали позитивні емоції. Кожного дня на дітей чекали нові програми заходів: тренінги, майстер-класи, руханки, настільні ігри, екскурсії та ще багато інших розваг. Війна забирає в наших дітей їхнє дитинство. Тому ми маємо використати кожну можливість, щоб відволікти їх від реалій сьогодення, хоча б ненадовго. Це наш обов'язок і завдання.

Національна програма “Державотворець”

Національна програма “Державотворець”

У 2018 році Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями з метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді “Державотворець”.

До уваги громадськості!

До уваги громадськості!

Ріпкинська селищна рада повідомляє, що розроблено проєкт Перспективного плану трансформації та формування ефективної мережі закладів загальної середньої освіти Ріпкинської селищної ради на 2024-2027 роки.

Штормове попередження!

Штормове попередження!

19.05.2024 року на території громади та області очікується сильный вітер 15-20м/с, град.