МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Ріпкинська селищна територіальна виборча комісія

Чернігівського району Чернігівської області

П О С Т А Н О В А

смт  Ріпки                                                                                         селищна рада

12 год.00 хв.

20  листопада   2020 року                                                                                №86

Про скликання першої сесії 8 скликання

Ріпкинської селищної ради

На підставі рішення № 75 від 02.11.2020 року «Про визнання обраним  селищного голови» та № 76 від 02.11.2020 року «Про визнання депутатів обраними  у відповідному багатомандатному окрузі», №84 від 13.11.2020 року «Про реєстрацію депутатів Ріпкинської селищної ради» та № 85 від 13.11.2020 року «Про реєстрацію Рпкинського селищного голови», Ріпкинська селищна територіальна виборча комісія Чернігівського району Чернігівської області, керуючись ч.3 ст. 37, ч.3 ст. 283 Виборчого Кодексу України, ч.4 ст. 45, ч.2 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  п о с т а н о в л я є :

1. Скликати  першу сесію 8 скликання Ріпкинської селищної ради  на

1 грудня 2020 року в приміщенні будинку культури (вул. Святомиколаївська, 89 смт Ріпки) на 11.00 год.

1. Уповноважити голову Ріпкинської селищної територіальної виборчої комісії Чубак О.М. проінформувати раду про підсумки виборів депутатів Ріпкинської селищної ради та Ріпкинського селищного голови.
  2. Надати Ріпкинській селищній раді копії постанов про результати виборів та про реєстрацію депутатів та Ріпкинського селищного голови (№75-76 від 02.11.2020 року та №84-85 від 13.11.2020 року).
  3. Оприлюднити дану постанову шляхом розміщення на дошці оголошень Ріпкинської селищної територіальної виборчої комісії та на веб-сайті Ріпкинської селищної ради.
  4. Зміст даної постанови довести до відома усіх зареєстрованих новообраних депутатів Ріпкинської селищної ради та зареєстрованого новообраного Ріпкинського селищного голови.
  5. Контроль за виконанням даної постанови покласти на голову Ріпкинської селищної територіальної виборчої комісії Чубак О.М.

Голова Ріпкинської селищної

територіальної виборчої комісії                                                       О.Чубак

Секретар  Ріпкинської селищної

територіальної виборчої комісії                                                       Т.Летошко