РІПКИНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

Ріпкинського  району  Чернігівської  області

Виконавчий  комітет

РІШЕННЯ

26 грудня 2018 року                                                                       № 136

Про план діяльності з підготовки

проектів регуляторних актів на 2019 рік

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,

виконком селищної ради ВИРІШИВ:

1.         Затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік (надалі – План діяльності), що додається.

2.         Виконавчому органу ради забезпечити оприлюднення затвердженого Плану діяльності на веб-сайті Ріпкинської селищної ради.

3.         Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу ради Драч С.В.

Селищний голова                                                                    С.В. Гарус

рішення виконавчого

комітету селищної ради

від 26 грудня 2018 року  № 136

План діяльності

з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

Вид проекту

Назва проекту

Мета прийняття

Строк підготовки

(перегляду)

Розробник

проекту

Рішення селищної ради

«Правила торгівлі на ринках на території Ріпкинської селищної ради»

Визначення вимог щодо функціонування створених в  установленому  порядку  ринків усіх форм власності,   додержання  ветеринарних,  санітарних,протипожежних  вимог  і  правил  безпеки  праці  на  ринках,  прав споживачів  і  вимог  податкового   законодавства.

ІІ півріччя 2019 року

Виконавчий орган селищної ради

Рішення селищної ради

«Про затвердження правил благоустрою територій населених пунктів Ріпкинської селищної ради»