10.10.2023 рік

Проект рішення «Про затвердження Правил утримання собак та котів на території Ріпкинської територіальної громади»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Ріпкинської селищної ради «Про затвердження Правил утримання собак та котів на території Ріпкинської територіальної громади»

24.12.2021 рік

Проект рішення Про місцеві податки та збори на території Ріпкинської селищної ради

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Про місцеві податки та збори на території Ріпкинської селищної ради

16.09.2021 рік

Проект рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання»

Додатки до проекту рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання»

Аналiз регуляторного впливу до проєкту рішення виконавчого комітету Ріпкинської селищної ради «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання»

05.04.2021 рік

Проект рішення щодо підвищення ефективності використання майна комунальної власності територіальної громади

Типовий договір оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності. Додаток 2

Типовий договір оренди єдиного майнового комплексу комунального підприємства, його відокремленого структурного підрозділу. Додаток 3

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення