Інформація Ріпкинської селищної територіальної виборчої комісії про реєстрацію кандидатів у депутати Ріпкинської селищної ради
Ріпкинська селищна територіальна виборча комісія (ТВК) Чернігівського району Чернігівської області інформує про реєстрацію кандидатів у депутати Ріпкинської селищної ради згідно з постановами №9,18,19,20,21,22,23,24,25.
Постановою від 21вересня 2020 року №9 зареєстровано кандидатами у депутати Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області висунутих Чернігівською обласною партійною організацією політичної партії «Рідний дім» в єдиному багатомандатному окрузі на конференції цієї організації політичної партії, що відбулася 15 вересня 2020 року
№п/п |
ПІБ |
№ територіального виборчого округу |
1. |
Литвинюк Людмила Михайлівна |
|
2. |
Коломієць Сергій Васильович |
1 |
3. |
Лутченко Тетяна Іванівна |
1 |
4. |
Моспанко Петро Петрович |
1 |
5. |
Кривопуск Олена Миколаївна |
2 |
6. |
Голік Микола Анатолійович |
2 |
7. |
Герасенко Оксана Георгіївна |
3 |
8. |
Драгун Олександр Анатолійович |
3 |
9. |
Крутченко Наталія Анатоліївна |
1 |
10. |
Лемешко Юрій Іванович |
3 |
11. |
Зогий Олесксандр Петрович |
3 |
12. |
Савенко Алла Михайлівна |
1 |
13. |
Могильний Сергій Тихонович |
4 |
14. |
Кедровська Наталія Михайлівна |
2 |
15. |
Красківський Олександр Сергійович |
4 |
16. |
Примаченко Сергій Миколайович |
4 |
17. |
Житкова Тетяна Олександрівна |
4 |
18. |
Тютюнник Віктор Анатолійович |
1 |
19. |
Єгоричева Любов Олександрівна |
4 |
20. |
Пінчук Володимир Анатолійович |
2 |
21. |
Михайленко Лариса Вікторівна |
3 |
22. |
Ященко Сергій Степанович |
4 |
23. |
Гарасименко Наталія Анатоліївна |
4 |
24. |
Зубець Дмитро Сергійович |
1 |
25. |
Коломієць Алла Іванівна |
3 |
26. |
Обитоцький Олексій Володимирович |
2 |
Постановою від 25 вересня 2020 року №18 зареєстровано кандидатами у депутати Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області висунутих Чернігівською обласною партійною організацією політичної партії «За майбутнє» в єдиному багатомандатному окрузі на конференції цієї організації політичної партії, що відбулася 20 вересня 2020 року
№п/п |
ПІБ |
№ територіального виборчого округу |
1. |
Смоліговець Сергій Анатолійович |
перший кандидат |
2. |
Пилипенко Юлія Михайлівна |
1 |
3. |
Кордик Василь Іванович |
1 |
4. |
Дем'яненко Валентина Василівна |
1 |
5. |
Литвин Руслан Сергійович |
1 |
6. |
Шашко Тетяна Семенівна |
1 |
7. |
Велігорський Володимир Федорович |
2 |
8. |
Лях Тетяна Михайлівна |
2 |
9. |
Литвин Дмитро Сергійович |
2 |
10. |
Самойленко Ірина Михайлівна |
2 |
11. |
Бондаренко Олександр Юрійович |
2 |
12. |
Литвин Юлія Іванівна |
3 |
13. |
Стельмах Віктор Іванович |
3 |
14. |
Шейко Світлана Леонідівна |
3 |
15. |
Бачурний Дмитро Вікторович |
3 |
16. |
Шашко Ольга Василівна |
3 |
17. |
Примаченко Микола Віталійович |
4 |
18. |
Велігорська Світлана Віталіївна |
4 |
19. |
Скрипка Дмитро Васильович |
4 |
20. |
Витченко Інна Миколаївна |
4 |
21. |
Соколов Володимир Анатолійович |
4 |
Постановою від 25 вересня 2020 року №19 зареєстровано кандидатами у депутати Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області висунутих Чернігівською обласною партійною організацією політичної партії «Сила і честь» в єдиному багатомандатному окрузі на конференції цієї організації політичної партії, що відбулася 21 вересня 2020 року
№п/п |
ПІБ |
№ територіального виборчого округу |
1. |
Примаченко Тетяна Миколаївна |
перший кандидат |
2. |
Полосьмак Артем Васильович |
1 |
3. |
Триус Михайло Вікторович |
2 |
4. |
Скитер Людмила Антонівна |
1 |
5. |
Булаш Наталія Анатоліївна |
3 |
6. |
Полосьмак Василь Іванович |
3 |
7. |
Кочубей Іван Іванович |
3 |
8. |
Єфіменко Наталія Миколаївна |
2 |
9. |
Шевчук Олена Володимирівна |
4 |
10. |
Шевчук Дмитро Богданович |
1 |
11. |
Кульгейко Анатолій Іванович |
4 |
12. |
Бондаренко Тетяна Григорівна |
1 |
13. |
Коробко Тетяна Миколаївна |
4 |
14. |
Тимошенко Ольга Петрівна |
4 |
15. |
Лук’яшко Василь Федорович |
2 |
16. |
Літошко Наталія Іванівна |
1 |
17. |
Ревенок Юрій Володимирович |
1 |
18. |
Іванов Петро Михайлович |
2 |
19. |
Лопата Світлана Олексіївна |
3 |
20. |
Акименко Раїса Олексіївна |
3 |
21. |
Пась Валентина Василівна |
2 |
22. |
Гриценко Сергій Леонідович |
3 |
23. |
Мельниченко Лілія Василівна |
2 |
24. |
Павленко Василь Володимирович |
4 |
Постановою від 25 вересня 2020 року №20 зареєстровано кандидатами у депутати Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області висунутих Чернігівською обласною партійною організацією політичної партії «Наш край» в єдиному багатомандатному окрузі на конференції цієї організації політичної партії, що відбулася 19 вересня 2020 року
№п/п |
ПІБ |
№ територіального виборчого округу |
1. |
Булда Андрій Миколайович |
перший кандидат |
2. |
Вовк Ірина Петрівна |
4 |
3. |
Максименко Сергій Миколайович |
1 |
4. |
Ткаченко Зоя Володимирівна |
3 |
5. |
Мариненко Оксана Михайлівна |
1 |
6. |
Єцкало Любов Павлівна |
1 |
7. |
Шкода Олександр Анатолійович |
1 |
8. |
Ткаченко Сергій Миколайович |
2 |
9. |
Пінчук Зінаїда Михайлівна |
2 |
10. |
Пришупа Станіслав Юхимович |
4 |
11. |
Давиденко Людмила Анатоліївна |
4 |
12. |
Нагуло Віктор Іванович |
3 |
13. |
Герасименко Валентина Іванівна |
2 |
14. |
Семенченко Марина Віталіївна |
3 |
15. |
Пащенок Олексій Миколайович |
4 |
16. |
Лазебна Ніна Андріївна |
4 |
17. |
Бурнос Олександр Анатолійович |
4 |
18. |
Герасименко Лідія Петрівна |
1 |
19. |
Руденок Віталій Петрович |
1 |
20. |
Балако Любов Миколаївна |
2 |
21. |
Калугіна Марія Павлівна |
1 |
22. |
Зієров Олександр Аркадійович |
2 |
23. |
Куриленко Світлана Михайлівна |
3 |
24. |
Солохненко Людмила Митрофанівна |
4 |
25. |
Кононенко Валерій Олександрович |
3 |
26. |
Смолянченко Олена Марківна |
2 |
Постановою від 25 вересня 2020 року №21 зареєстровано кандидатами у депутати Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області, висунутих Чернігівською районною організацією Політичної партії «Опозиційна платформа - за життя» в єдиному багатомандатному окрузі №2 на конференції цієї організації політичної партії, що відбулася 18 вересня 2020 року
№п/п |
ПІБ |
№ територіального виборчого округу |
1. |
Кураш Олександр Іванович |
перший кандидат |
2. |
Дикий Святослав Володимирович |
1 |
3. |
Приходько Наталія Володимирівна |
1 |
4. |
Кравцов Сергій Костянтинович |
1 |
5. |
Титаренко Ігор Володимирович |
1 |
6. |
Дробноход Тетяна Миколаївна |
1 |
7. |
Бабенко Віктор Іванович |
2 |
8. |
Власенко Руслан Михайлович |
2 |
9. |
Бура Людмила Миколаївна |
2 |
10. |
Шаповалова Наталія Павлівна |
2 |
11. |
Коваленко Антон Олегович |
2 |
12. |
Атрошенко Артем Ігорович |
3 |
13. |
Сухорабська Наталія Володимирівна |
3 |
14. |
Чучвага Людмила Михайлівна |
3 |
15. |
Транківський Петро Миколайович |
3 |
16. |
Бондарець Олег Леонідович |
3 |
17. |
Рублевська Надія Петрівна |
4 |
18. |
Пришупа Валерій Володимирович |
4 |
19. |
Лесів Сергій Іванович |
4 |
20. |
Собецька Вікторія Михайлівна |
4 |
21. |
Мазко Олександр Федорович |
4 |
Постановою від 25 вересня 2020 року №22 зареєстровано кандидатами у депутати Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області, висунутих Чернігівською обласною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» в єдиному багатомандатному окрузі на конференції цієї організації політичної партії, що відбулася 17 вересня 2020 року
№п/п |
ПІБ |
№ територіального виборчого округу |
1. |
Яненко Сергій Михайлович |
перший кандидат |
2. |
Джола Юлія Миколаївна |
4 |
3. |
Шарпата Ольга Миколаївна |
4 |
4. |
Колбаса Сергій Валентинович |
1 |
5. |
Зубашевський Іван Михайлович |
2 |
6. |
Аксьон Володимир Іванович |
1 |
7. |
Воєдило Андрій Іванович |
2 |
8. |
Янок Тетяна Миколаївна |
3 |
9. |
Орловський Сергій Федорович |
4 |
10. |
Сусло Вероніка Володимирівна |
2 |
11. |
Новик Володимир Єгорович |
3 |
12. |
Скосирева Ганна Володимирівна |
3 |
13. |
Кравченко Олександр Васильович |
1 |
14. |
Бабич Олена Петрівна |
2 |
15. |
Клесун Микола Григорович |
2 |
16. |
Ніколаєва Галина Олександрівна |
4 |
17. |
Купрієнко Віктор Володимирович |
3 |
18. |
Куник Ольга Григорівна |
1 |
19. |
Кравченко Юрій Вікторович |
3 |
20. |
Павленко Сергій Вікторович |
1 |
21. |
Артеменко Валерій Миколайович |
2 |
22. |
Тихомир Ірина Петрівна |
1 |
23. |
Кнороз Василь Олексійович |
4 |
24. |
Стах Владислав Степанович |
3 |
25. |
Шупило Наталія Петрівна |
4 |
26. |
Дегтеренко Сергій Михайлович |
4 |