Чернігівський районний сектор №2 філії Державної установи            "Центр пробації " в Чернігівській області

Начальник сектору Ващенко Богдан Олександрович

Фахівець сектору Козирев Максим Сергійович

Наша адреса: смт. Ріпки, вул. Святомиколаївська, 67 

Контактний телефон: 0932159823

E-Mail адреса: chn7_probation@ukr.net 

 

Хто такий волонтер пробації?

Хто такий волонтер пробації?

Волонтер пробації - фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі.

ПЕНІТЕНЦІАРНА ПРОБАЦІЯ – СПОСІБ ДОПОМОГИ ОСОБАМ,  ЗВІЛЬНЕНИМ З МІСЦЬ ОБМЕЖЕННЯ АБО ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ

ПЕНІТЕНЦІАРНА ПРОБАЦІЯ – СПОСІБ ДОПОМОГИ ОСОБАМ, ЗВІЛЬНЕНИМ З МІСЦЬ ОБМЕЖЕННЯ АБО ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ

Пенітенціарна пробація – це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров’я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

Попередження вживання наркотиків. Наркотики та закон

Попередження вживання наркотиків. Наркотики та закон

Однією з найгостріших проблем нашого суспільства була та є проблема наркоманії. Особливо болючою ця тема стає, коли заборонені до вжитку речовини потрапляють у руки дітей . З метою роз’яснення шкідливого впливу наркотичних та психотропних речовин на організм людини, страшних наслідків, до яких може привести вживання цих речовин, а також з метою профілактики вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, інспектором Чернігівського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області капітаном внутрішньої служби Коваль Катериною Віталіївною спільно зі старшим інспектором сектору ювінальної превенції відділу превенції Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області капітаном поліції Петройтіс Тетяною Володимирівною було проведено лекційне заняття з учнями 11-их класів Ріпкинського опорного закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Ріпкинської селищної ради.