17.05.2024

Проект "Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Ріпкинської територіальної громади"

 

09.05.2024

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

 

 

02.11.2023

Оголошення громадькі слухання ЗВІТ ДТП Буянки

«Детальний план території земельної ділянки орієнтовною загальною площею 0,5000 га, яка розташована в по вул. Центральна, 17 в с. Буянки Ріпкинської селищної ради Чернігівського району, Чернігівської області для формування нової земельної ділянки з метою будівництва складу овочів з консервним цехом та реконструкції житлового будинку під адміністративний корпус».

Аркуш 1

Аркуш 2

Аркуш 3

Аркуш 4

Аркуш 5

Аркуш 6

Звіт про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною загальною площею 0,5000 га, яка розташована в по вул. Центральна, 17 в с. Буянки Ріпкинської селищної ради Чернігівського району, Чернігівської області для формування нової земельної ділянки з метою будівництва складу овочів з консервним цехом та реконструкції житлового будинку під адміністративний корпус»

18.07.2023

Повідомлення про планову діяльність яка підлягає оцінці впливу на довкілля

06.07.2023

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Звіт  з оцінки впливу на довкілля планової діяльності «Будівництво свердловини з водорозбірною колонкою в с. Даничі Чернігівського району Чернігівської області»

06.06.2023

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

27.01.2022

Проект рішення Ріпкинської селищної ради «Про затвердження Статуту Ріпкинської територіальної громади»

10.12.2021

Заява про наміри "Будівництво блочно-модульної теплогенераторної потужність 150,0 кВт для потреб опалення споживачів"

08.06.2021

Протокол публічного громадського обговорення

Звіт про проведення консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту рішення Ріпкинської селищної ради  «Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи Вишнівський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Ріпкинської селищної ради»

24.05.2021

Проект рішення Ріпкинської селищної ради «Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи Вишнівський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Ріпкинської селищної ради»

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку "Генеральний план та План зонування території села Красківське Ріпкинського району Чернігівської області"

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку "Генеральний план та План зонування території села Убіжичі Ріпкинського району Чернігівської області"