Фото без описуСьогодні, в рамках відзначення 35-х роковин Чорнобильської трагедії в приміщені будинку культури відбувся урочистий захід.

До присутніх ліквідаторів звернувся селищний голова Сергій Гарус з словами вдячності за їх відважний вчинок.

«Дякуємо вам за відвагу і мужність. Ви - герої нашого часу. І ми не маємо права забувати, що ті, хто врятував нас, живуть поруч з нами», - зазначив Сергій Гарус.

Присутні вшанували пам'ять про загиблих від наслідків аварії хвилиною мовчання та  поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.

За мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи грамотою Ріпкинської селищної ради нагороджено учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС:

Лебедєва Андрія Вікторовича;

Вовк Миколу Федоровича;

Грузд Юрія Федоровича;

Мазко Анатолія Миколайовича.

Урочистості відбулись із дотриманням усіх встановлених вимог та норм запроваджених на території області для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби спричиненої вірусом COVID-19.