Фото без описуВчора, 28 квітня, відбулись установчі збори нової організації ветеранів Ріпкинської селищної ради, яка була утворена у зв’язку з реорганізацією Ріпкинської районної організації ветеранів України.

До складу новоствореної організації увійшли 18 осередків первинних ветеранських організацій сіл та селищ Ріпкинської громади.

В ході роботи учасники зборів обрали керівника організації, їм стала Близнюк Валентина Степанівна, та двох заступників. Божко Іван Васильович обраний заступником по роботі з ветеранами війни і праці а Булда Андрій Миколайович заступник по соціальній і волонтерській роботі.

Голова громади Сергій Гарус привітав голову новоствореної організації та наголосив на всебічній підтримці.