Фото без описуРіпкинська селищна рада з метою врахування думки жителів територіальної громади та безпосередньо Вишнівського старостинського округу повідомляє про проведення публічного громадського обговорення проекту рішення селищної ради «Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи Вишнівський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Ріпкинської селищної ради».

До обговорення пропонуються варіанти вирішення питання: припинення шляхом ліквідації юридичної особи Вишнівський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Ріпкинської селищної ради/ продовження функціонування юридичної особи Вишнівський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Ріпкинської селищної ради.

Проект рішення селищної ради «Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи Вишнівський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Ріпкинської селищної ради» опубліковано на офіційному веб-сайті Ріпкинської селищної ради за посиланням http://ripkynska.gromada.org.ua/gromadski-obgovorennya-15-38-53-18-03-2021/.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення - жителі територіальної громади.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін – утворення спроможної мережі закладів загальної середньої освіти Ріпкинської селищної ради, підвищення якості освіти.

До участі в обговоренні запрошуються всі  мешканці територіальної громади.

Відомості про місце і час проведення публічних заходів: у рамках публічного громадського обговорення проводитиметься зустріч з громадськістю, яка відбудеться 07 червня 2021 року о 15 годині 00 хвилин в приміщенні Вишнівського старостинського округу Ріпкинської селищної ради за адресою: вул. Пушкіна, 2а,  с. Вишневе, Чернігівської області. Вхід без реєстрації.

В ході зустрічі з громадськістю виступатимуть Ріпкинський селищний голова – Гарус Сергій Володимирович, начальник відділу освіти Ріпкинської селищної ради – Дебелий Анатолій Михайлович. По завершенні виступу відбудеться дискусія з відповідями на запитання учасників зустрічі.

Зауваження та пропозиції (в довільній формі) просимо подавати в строк до 08 червня 2021 року на поштову адресу: вул. Святомиколаївська, 85 смт Ріпки, Чернігівської області, 15000 та електронну адресу: r.s-rada@ukr.net.

Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення надаються за адресою: вул. Святомиколаївська, 85 смт Ріпки, Чернігівської області, 15000 та за номерами телефонів (04641) 2-15-85, 2-12-56.

Прізвище, ім’я відповідальної особи: Драч Світлана Володимирівна – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Результати проведення публічного громадського обговорення проекту рішення селищної ради «Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи Вишнівський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Ріпкинської селищної ради» будуть оприлюднені 08 червня 2021 року на офіційному веб-сайті Ріпкинської селищної ради.