У середу, 16 червня, проведено комісійний огляд пунктів базування маломірних суден на території Ріпкинської селищної ради. За результатами спільної роботи дозвіл на експлуатацію отримали два об’єкти базування:

- берегова відмілина  р.Дніпро,  в районі  північної околиці с. Кам’янка Чернігівського району, вул. Дніпровська, завширшки 40 м та глибиною 30 м.

- на березі затоки р.Дніпро,  в районі  провулку Паромного смт Радуль Чернігівського району, завширшки 50 м та глибиною 10 м.

З початку навігації на річках, вихід плавзасобів на водні об’єкти в межах контрольованого прикордонного району буде здійснюватись з пункту базування маломірних суден та інших плавзасобів. Користувачі моторних, несамохідних суден, які прибувають у контрольований прикордонний район повинні зареєструватись вадміністрації пункту базування для отримання дозволу для виходу на водні об’єкти.