Чернігівський апеляційний суд посилив міру покарання, визначену судом першої інстанції щодо мешканця Чернігова, який поширював через соцмережі сепаратистські матеріали.

Співробітники СБУ встановили, що мешканець обласного центру створював та адміністрував у соцмережах, у тому числі заборонених у нашій країні, сепаратистські групи та сторінки. Агітатор розміщував матеріали, в яких підтримувалась окупація РФ Криму та частини територій Донецької і Луганської областей, містились заклики до повалення конституційного ладу, зміни меж території та державного кордону України.

Для наповнення інтернет-ресурсів зловмисник використовував матеріали з пропагандистських сайтів країни-агресора та незаконних збройних формувань.

Суд визнав зловмисника винним за ч. 1 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Вирок набув законної сили.

Пресслужба СБ України

в Чернігівській області