Фото без опису20 серпня напередодні святкування Дня Державного Прапора в Ріпках на Центральній площі замайорів в височінь жовто-синій прапор.

Почесне право підняти Державний Прапор України було надано учаснику антитерористичної операції Юрію Заровному та учню Ріпкинської гімназії імені Софії Русової Кирилу Лабузову.

Селищний голова Сергій Гарус  привітав жителів громади зі святом та побажав миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку борцям за волю і незалежність України.

В цей урочистий день голова громади Сергій Гарус та завідувач Ріпкинського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області Ірина Железняк традиційно в рамках акції "Я - громадянин України" вручили юним жителям громади перші документи.