Фото без опису

Щиро вітаю зі святом Першого дзвоника та Днем Знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя. Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів  і першим дзвоником, що пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх  розпочатих справ.

Хтось із вас вперше переступить поріг класу, а хтось у цьому навчальному році стане випускником і залишить рідну школу.

Особливі вітання тим, хто цього року йде до першого класу. Це - важлива подія у вашому житті, чудовий і надзвичайно цікавий час, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіхів. Свято першого дзвоника – урочиста подія, яка вам та вашим батькам запам`ятається на все життя. Ви увійдете до єдиної шкільної родини.

А ось для одинадцятикласників свято знань буде останнім у рідній школі, стане роком пошуку себе в самостійному житті та визначення свого професійного майбуття.
Окрім здобуття знань та щорічної підготовки до зовнішнього тестування вам необхідно визначитись з майбутньою професією. Бажаю на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за тепло ваших сердець та ваш внесок у розвиток підростаючого покоління, за яким стоїть майбутнє нашої держави. Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Зі святом! З початком нового навчального року!

З повагою, селищний голова Сергій Гарус