Фото без описуЩиро вітаю спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту та всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Саме фізична культура є для людини джерелом здоров’я і довголіття.

Бажаю усім, хто безмежно захоплений фізичною культурою і не стоїть осторонь виру спортивного життя – міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог, успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом.

Міцного всім здоров’я, миру, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.

З повагою, селищний голова Сергій Гарус