Фото без описуСьогодні, 17 вересня, своє професійне свято відзначають рятувальники.

З цієї нагоди очільник громади завітав до 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини (смт Ріпки) 1ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернігівській області.

Він подякував рятувальникам за оперативну та своєчасну допомогу жителям громади у складних ситуаціях.

За високопрофесійне виконання службового обов’язку та з нагоди Дня рятувальника Почесною Грамотою Ріпкинської селищної ради нагороджено:

Кисіля Ігоря Михайловича, головного інспектора Чернігівського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області;

Мажугу Олександра Юрійовича, водія 6-ДПРЧ (смт Ріпки) 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернігівській області;

Лискова Олександра Івановича, командира відділення 6-ДПРЧ (смт Ріпки)1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернігівській області.