Фото без описуНапередодні Дня працівників освіти, який щороку відзначають у першу неділю жовтня, у Ріпкинському центрі дитячої та юнацької творчості відбулись урочисті заходи.

Привітали освітян громади з професійним святом селищний голова Сергій Гарус, начальник відділу освіти селищної ради Анатолій Дебелий та голова Ріпкинської селищної організації профспілки працівників освіти і науки України Павло Красківський.

Очільник громади побажав педагогічним колективам громади міцного здоров’я, натхнення та невичерпних творчих сил. Висловив слова вдячності за їх працю, талант виховувати і навчати дітей, якими пишається громада.

Під час урочистостей освітяни Ріпкинської громади були нагороджені грамотами селищної ради.