На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення встановити на території Чернігівської області  з 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки.

З 30 жовтня лише навчальні заклади , які мають «зелений» COVID-сертифікат можуть працювати у «червоній зоні».

Всі інші школи працюватимуть дистанційно — доки показники вакцинації в кожному із закладів не досягнуть необхідного 100% рівня.

Втім, обмеження «червоної» зони не будуть стосуватися початкової школи (1-4 класи), садочків та спеціальних освітніх закладів, які залишаться відкритими для відвідування навіть без стовідсоткової вакцинації працівників.

Вакцинація по закладах громад