Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята!

Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю. Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному.

Ви формуєте унікальний культурний простір, який об’єднує таланти. Немає сумніву у тому, що ваша творча діяльність допомагає пересічній людині стати особистістю, відчути себе неповторною, несхожою на інших, формує національну свідомість, яка сьогодні як ніколи потрібна нашому суспільству та країні.

Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів. Нехай здійсняться усі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою, селищний голова Сергій Гарус