Фото без опису21 листопада наша держава відзначатиме День Гідності та Свободи – свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

Революція Гідності стала доленосною подією, кардинально змінила не лише країну, але і долі тих, хто брав у ній участь. Події семирічної давнини продемонстрували згуртованість, патріотизм, величезне  прагнення українців до свободи та кардинальних змін у суспільстві.

Наше завдання сьогодні – продовжити та виграти боротьбу за мир у справжній європейській державі.

Сьогодні напередодні пам’ятної дати, голова громади Сергій Гарус, голова Чернігівської районної ради Микола Силенко відвідав могилу загиблого учасника Революції гідності Андрія Мовчана.

На знак пам’яті та поваги, живі квіти лягли до підніжжя могили Героя, який загинув, захищаючи рідну Україну.

Слава Україні! Героям Слава!