Україна була і залишається осередком міцних, усталених сільськогосподарських традицій. Відтак люди, які працюють у цій сфері на благо рідного краю, поряд із працівниками інших провідних галузей економіки, заслуговують на слова вдячності.

Тому напередодні професійного свята голова громади Сергій Гарус та голова Чернігівської районної ради Микола Силенко привітали аграріїв Ріпкинської громади.

Керівники привітали присутніх з професійним святом – Днем працівників сільського господарства та висловив всім аграріям громади слова глибокої поваги і вдячності за їх клопітку та таку важливу працю.

Грамотою Чернігівської районної державної адміністрації нагороджений директора товариства з обмеженою відповідальністю «Терра-Агро-Північ» Олександр Узнач.

Подяки від Ріпкинської селищної ради вручили:

- сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Дніпро»;

- товариству з обмеженою відповідальністю ім.Шевченка;

- селянсько-фермерському господарству «Пролісок»;

- фермерському господарству «Пащенок»;

- товариству з обмеженою відповідальністю «Україна».