Фото без описуДень Святого Миколая одне з найочікуваніших та найрадісніших свят не тільки для дітей, але й дорослих, які в цей день також починають вірити у всілякі дива. Це свято любові та душевної теплоти, щедрості та доброти.

Святий Миколай-Чудотворець належить до найвизначніших святих, якого люблять і шанують. Він приносить радість та веселощі для кожного і тому ми з нетерпінням очікуємо на нього.

Прийміть мої найщиріші привітання з Днем Святого Миколая! Бажаю всім вам міцного здоров'я, успіхів у всіх  починаннях, радості та щастя. Нехай це свято наповнить ваш будинок щастям, теплотою і любов'ю, а ваше життя буде яскравим!

Хай Святий Миколай принесе кожному той подарунок, на який він найбільше очікує. Нехай  збудуться ваші найзаповітніші мрії та побажання, хай мир, любов, достаток та щастя супроводжують кожного з вас.  Нехай усі негаразди проходять повз і не зачіпають вас. Вірте в чудо, і воно обов’язково здійсниться!

З повагою, селищний голова Сергій Гарус