Фото без опису11 січня 2022 року в селах Великі Осняки, Сибереж, Ямище, Гучин, Трудове відбулося громадське обговорення щодо кандидатури старости Сиберізького старостинського округу.

Голова громади Сергій Гарус, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Ріпкинської селищної ради Сергій Остапенко ознайомили учасників із основними пунктами нормативних документів, які регулюють процедуру обговорення.

На посаду старости Сиберізького старостинського округу Ріпкинським селищним головою запропоновано кандидатуру Труби  Ірини Іванівни.

Членами оргкомітету проведено письмове опитування, щодо підтримки кандидатури Ірини Труби. За результатами опитування 20% від кількості жителів старостату, підтримали висунуту кандидатуру.

Процес затвердження кандидатури старости Сиберізького старостинського округу відбудеться на черговому сесійному засіданні.