Фото без описуВчора, 20 січня 2022 року, у селах Грабів, Пилипча, Чудівка, Задеріївка та Кам’янка відбулися громадські обговорення кандидатури  Бачурного Дмитра Вікторовича на посаду старости Задеріївського старостинського округу.

Попередньо у всіх селах старостату були розміщені оголошення про проведення даного зібрання з датою, часом та місцем проведення. Також оголошення про громадські слухання було оприлюднено на офіційному сайті Ріпкинської селищної ради.

В зазначений час у вищевказаних селах зібрались активні місцеві мешканці аби висловити свою думку стосовно запропонованої кандидатури.

Членами оргкомітету проведено письмове опитування, щодо підтримки кандидатури Бачурного Дмитра Вікторовича. За результатами опитування більше 34% від кількості жителів старостату, підтримали висунуту кандидатуру.

Питання про затвердження старости Задеріївського старостинського округу буде розглядатися депутатами на черговій сесії Ріпкинської селищної ради.