Фото без описуНа території Ріпкинської територіальної громади зареєстровано 14890 чоловік. На даний час чисельність населення громади значно зросла.

На сьогодні державної гуманітарної допомоги громада отримала 3708 продуктових наборів.

Один продуктовий набір на двір вже отримали жителі сіл: Звеничів, Вербичі, Велика Вісь, Вишневе, Буянки, Чумак, Сиберіж, Великі Осняки, Ловині, Глинянки, Задеріївки, Кам’янки, Пізнопали, Плехтіївка, Суслівка, Грабів, Пилипча, Чудівка, Даничі, Присторонь, Мутичів, Красківське, Малий Листвен, Бихольцохівки, Суличівки, Пушкарів, Високинь, Тамарівка, Молочки, Петруші, Кратинь, Кислі, Бахани, Сенюки, Рашкова Слобода, Зубахи, Голубичі, Новоукраїнське, Лопатні, Новосілки, Корчев’я, Переділ та смт Радуль.

На даний час продуктові набори можуть отримати зареєстровані жителі смт Ріпки та Замглай старше 70 років.