Фото без описуТільки актуальні вакансії на нашому новому каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» за посиланням https://t.me/worknowdcz.

Роботодавці можуть подати вакансію через наш чат-бот @DCZWorkNowBbot, ми одразу її опублікуємо та почнемо підбір кандидатів, зокрема через наші нові форми рекрутингу. Громадяни за допомогою чат-боту знайдуть інформацію щодо пошуку роботи, можуть оформити підписку на останні вакансії за регіоном або галуззю. Для цього необхідно в Telegram знайти та запустити наш чат-бот @DCZWorkNowBbot та послідовно обрати розділи, які вас цікавлять.

Гарантовано: у чат-боті ви в два кліки знайдете інформацію щодо пошуку роботи, професійного навчання, розміщення вакансій, трудового законодавства.

До того ж саме тут усі актуальні пропозиції роботи з усієї України.

Приєднуйтесь до наших нових каналів зв’язку.

Знайдемо роботу кожному українцеві, забезпечимо роботодавців кваліфікованим персоналом.

Ріпкинська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості