Фото без описуЧернігівським районним управлінням ГУ ДСНС України у Чернігівській області надано інформацію про випадки загибелі людей у водоймах на території району. Так на водних об’єктах протягом 2021 року зареєстровано 26 випадків загибелі людей. Таке становище характеризується здебільшого, природним фактором – настанням спекотної погоди. Найчастіше об’єктами загибелі людей на воді протягом року були: річки 16 випадків (61,5 %), озера – 8 випадків (30,8 %), інші – 2 (7,7 %).

Слід зазначити, що основними причинами загибелі людей на водних об’єктах стали купання в необладнаних місцях та нехтування елементарними правилами поведінки на водних об’єктах, більшість загиблих перебували в стані алкогольного сп’яніння.

У зв’язку з настанням спекотної погоди звертаємося до жителів Ріпкинської територіальної громади, щодо дотримання правил поведінки на воді, купанні тільки в облаштованих місцях та перебування на воді у тверезому стані.

Зауважимо! Нехтування даними правилами, може коштувати Вашого життя або життя Ваших рідних!