Фото без описуНещодавно відбулась зустріч голови громади Сергія Гаруса з членами Молодіжної ради та представниками ГО «Центр Доброчин». Під час зустрічі очільник громади привітав молодь з перемогою в конкурсі міні-грантів. Для реалізації своїх ініціатив молодь отримала спортивний інвентар та акустичну систему.

На початку року Молодіжна рада брала участь у конкурсі міні-грантів реалізований ГО «Центр Доброчин». Центр Доброчин працює у рамках проєкту «Розширення можливостей залучення молоді в Чернігівській області» за фінансової підтримки Європейського фонду за демократію European Endowment For Democracy.

Молодіжна рада при виконавчому комітеті селищної ради створена менше року. До складу ради входить 11 чоловік, віком до 35 років.