Фото без описуЧернігівська районна державна адміністрація повідомляє, що затверджено проєкти державних грантів для підтримки бізнесу  єРобота по шести напрямках.

Перша програма передбачає мікрогранти до 250 000 гривень  для запуску нового бізнесу.

По другій програмі надаються гранти до 8 мільйонів гривень на розширення та створення підприємств у сфері переробки.

Третя програма— гранти на підтримку садівництва, ягідництва та виноградарства у розмірі до 400 000 гривень за один гектар.

Четверта програма— часткова компенсація вартості теплиць до 7 мільйонів гривень за 2 гектари.

П’ята програма—гранти для стартапів у інфрмаційних технологіях.

Шоста програма— гранти на навчання новим навичкам у сфері інформаційних технологій.

Детальна інформація та онлайн подання заяв з реалізації проєктів державних гранті вдля підтримки бізнесу можливі з 1 липня 2022 року за допомогою застосунку «Дія». Також подання офлайн заяв можливе у відділеннях Ощадбанку.