Фото без описуНапередодні професійного свята працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яке в Україні відзначають 17 вересня, Ріпкинський селищний голова Сергій Гарус, Добрянський селищний голова Світлана Бицько привітали з Днем рятівника особовий склад 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернігівській області.

Сергій Гарус зазначив, що професія рятувальника завжди потребувала відваги та мужності. Нині ж це особливо актуально, оскільки працівники цивільного захисту щодня змушені ризикувати життям у протистоянні навалі агресора.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди відзначення професійного свята - Дня рятівника Грамотою Ріпкинської селищної ради нагороджено:

Улановича Владислава Юрійовича – провідного інспектора ВЗНС ЧРУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області;

Столінець Олену Олександрівну – диспетчера 6-ДПРЧ (смт Ріпки) 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернігівській області.

Очільники громад привітали рятувальників та вручили подарунок для працівників пожежної частини.