Фото без описуБурхливими оплесками, теплими обіймами та квітами провели медичного директора КНП «Ріпкинська центральна лікарня» Молчанову Валентину Петрівну на заслужений відпочинок.

Привітати Валентину Петрівну завітав  селищний голова Сергій Гарус. Голова громади вручив квіти, подякував за роки сумлінної праці, та особливу стійкість, яку проявила Валентина Петрівна в період окупації.

Удачі Вам, Валентина Петрівна, на заслуженому відпочинку, насолоджуйтеся життям! Спасибі Вам за те, що 49 років свого життя присвятили лікуванню людей. З честю та гідністю виконували поставлені перед Вами завдання, завжди були прикладом для колег. За Вашими плечима гідний поваги життєвий шлях. Сердечно вдячні Вам за Вашу невтомну працю, життєву стійкість та мудрість. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.