Фото без описуСьогодні голова громади Сергій Гарус привітав представників соціальної сфери з прийдешнім святом. Селищний голова подякував за нелегку працю у такий складний час для країни.

Очільний громади наголосив, що професія соціального працівника емоційно дуже складна. Постійно доводиться стикатися з людьми, які потребують допомоги, пропускати їхні історії через себе. Від щоденної важкої праці соціальних працівників залежать життя багатьох людей. Лише спільними зусиллями ми зможемо допомогти людям у вирішенні їх проблем.

За сумлінну працю, відданість справі, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення Ріпкинської територіальної громади представникам соціальної сфери вручили грамоти виконавчого комітету Ріпкинської селищної ради.