Фото без описуБільшість соціальних робітників звикла використовувати власні веломашини, які швидко зношуються, адже, щоб обслужити підопічних, доставити їм необхідні товари, виконати їхні замовлення соціальним робітникам доводиться долати кілометри бездоріжжя й добряче крутити педалі.

10 велосипедів для соцпрацівників Ріпкинської громади передали ГО "Агенція міських ініціатив" спільно з ГО "Еко Місто Чернігів" в межах проекту "Go bike Chernihiv.

У громаді працює 31 соціальний робітник, які обслуговуюсь громадян похилого віку та інвалідів. Більшість із цих людей проживає на чималих відстанях одне від одного, у віддалених кутках сіл, до яких найоперативніше і найзручніше діставатися саме велосипедами. Тому цей мобільний вид транспорту суттєво полегшить їхню роботу.