Фото без описуДо Ріпкинської селищної ради надійшла допомога від Чернігівської обласної організації  Товариства Червоного Хреста України у вигляді продуктових та гігієнічних наборів.

Допомогу можуть отримати такі категорії:

- ВПО – мати при собі паспорт або свідоцтво про народження дитини, індифікаційний код та довідку ВПО;

- Багатодітні сім’ї – одному з членів родини мати при собі паспорт, індифікаційний код, посвідчення батьків багатодітної сім’ї;

- Матері одиначки – мати при собі паспорт, індифікаційний код, витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазаначенням відомостей про батька відповідно до частини першої ст.135 Сімейного кодексу України, свідоцтво про народження дитини;

Люди з першою групою інвалідності – паспорт, індифікаційний код;

- Родини загиблих та безвісті зниклих внаслідок бойових дій – паспорт, індифікаційний код;

- Діти з інвалідністю – свідоцтво про народження дитини, посвідчення дитини інваліда.

Отримати гуманітарну допомогу можна з 16 лютого 2023 року в приміщені Ріпкинської селищної ради з 10.00-17.00.

Особи, з зазначених категорій, що проживають в населених пунктах громади гуманітарну допомогу отримають у відповідних старостатах.

Гуманітарна допомога видається ОДНОРАЗОВО та лише при наявності відповідних документів.