Народний депутат України Сергій Гривко, депутат Чернігівської обласної ради Іван Дементов передали 1100 світловідбиваючих флікерів селищному голові Сергію Гарусу. Світловідбиваючі елементи отримають всі учні навчальних закладів громади.

Проєкт  «Світло для кожної дитини» реалізовується за сприяння  Віцепрем’єр-міністра ‒ Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук та UNICEF.

«Світло для кожної дитини» – гасло цього спільного проєкту – зображене на кожному браслеті. Флікер яскраво-жовтотого кольору, виготовлений з м'якого пластику. Має універсальний дизайн, можна розмістити на рюкзаку чи на одязі. Такий світловідбиваючий елемент слугує для безпечного пересування на дорозі.