СФото без описуьогодні, 18 травня, ми разом зі всією Україною відзначаємо День вишиванки!

Вишиванка є одним з головних символів нації, іншими словами кодом нації, що закладений в українцях з народження та відображає нашу національну приналежність, неповторну ідентичність та самобутність.

Українська вишиванка є атрибутом нашої історії та державності. В усі часи унікальні, таємничі візерунки відображали фольклорну складову, вірування, звичаї та традиції українського народу. З покоління в покоління вишивка передавала культурну спадщину пращурів, залишала в спадок їх духовне та інтелектуальне багатство, служила літописом історії українського народу. Складні візерунки вишиті матерями служили оберегами від негараздів, притягували вдачу, завжди нагадували про рідну домівку.

Тішить бачити людей у вишиванках у нашій громаді сьогодні та завжди. Вишитий одяг підтверджує, що Ріпкинська громада – громада України, мешканці якої знають, шанують та поважають національну культуру та традиції.