Фото без описуАгенція регіонального розвитку Чернігівської області оголошує старт програми «Студії соціального підприємництва» який спрямований на зміцнення соціального підприємництва та розвиток громадської активності, і має на меті створити стійкі та життєздатні ініціативи, спрямовані на покращення якості життя громадян.

Соціальне підприємництво - це підхід до бізнесу, який поєднує прибуткову діяльність з розв'язанням соціальних проблем та сприянням сталому розвитку громад. Це потужний інструмент, який може впливати на життя безлічі людей і створювати позитивні зміни в суспільстві.

До участі можуть долучитись ВПО та мешканці семи громад Чернігівської області, а саме: Прилуцької, Ніжинської, Іванівської, Михайло-Коцюбинської, Ріпкинської, Городнянської та м. Чернігів.

З кожної громади буде відібрано 10 учасників.

Програмою передбачені:

• Навчання ( лекції, тренінги, навчальні візити) з серпня по листопад, як онлайн так і офлайн, яке буде проходити у приймаючих громадах;

• Супровід та надання менторської підтримки учасникам студії в підготовці бізнес-планів;

• Пітчинг – сесія;

• Відбір проєктів преможців.

Крайній термін подачі заявки – 25 липня 2023 р.

Реєстрація за посиланням :

https://forms.gle/bqwu21gntUH1yDbL7

Реєструйтесь вже зараз, щоб мати можливість реалізувати свої ідеї та зробити позитивний внесок у розвиток вашої громади!

Ініціативу «Студії соціального підприємництва» впроваджує Агенція регіонального розвитку Чернігівської області за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».