Фото без опису

   Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці інформує !

 

         В Україні  стартувала інформаційна кампанія «Виходь на світло!» 

    В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. 

         Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної та економічно сильної держави!

         Саме тому, з 1 серпня  Держпраці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!». 

    Це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

         Кампанія реалізується за підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці».

Більше інформації на сайті Держпраці https://dsp.gov.ua та інформаційному порталі https://pratsia.in.ua

 

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці       Олександр ЗАЛУГОВСЬКИЙ